AĞRI HAMUR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAMUR, AĞRI'DA BÜTÜN ÖDÜLLERİ ALDI

Ticaret Bakanlığının Türkiye geneli yaptığı kooperatifçilik konulu resim yarışmasında Ağrı il birinciliğini, ikinciliği ve üçüncülüğü ilçemiz öğrencileri aldı. 
HAMUR, AĞRI'DA BÜTÜN ÖDÜLLERİ ALDI

İlçemiz Osman Gazi Ortaokulu öğrencilerinin yaptıkları resimler Ağrı'da ilk 3 dereceyi alırken Ticaret İl Müdürü Mehmet Şakir Pelit ve yanındakiler Osman Gazi Ortaokulu'na gelerek öğrencileri tebrik ettiler. Osman Gazi Ortaokulunda yapılan ödül töreninde il müdürü Mehmet Şakir Pelit ve  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kaya Karakoç öğrencilere hediyelerini verdiler. Törende kısa bir konuşma yapan Şakir Pelit, Hamur  Osmangazi Ortaokulu öğrencilerine tebrik ettiğini Ağrı'yı başarılı bir şekilde temsil ettikleri için onlarla gurur duyduğunu belirtti. İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Kaya Karakoç da  ilçeye bizzat gelip öğrencilere hediyelerini takdim ettiği için il müdürüne teşekkür ederken resimleri çizen öğrencileri, resim öğretmenlerini, okul yöneticilerini tebrik etti. Osmangazi Ortaokulu ailesine başarılar diledi. Müdürümüz Sayın Karakoç sözlerini şöyle tamamladı. "Hamur için gelenek bozulmadı. İl genelinde ilk üç dereceyi kimseye kaptırmadık. Emek, azim, başarı ve haklı gurur bizim.    Spotumuzu kullanmaya devam ediyoruz "#hamurda güzel  şeyler oluyor ' .     

 

17-03-202017-03-202017-03-2020

 

 

Van Caddesi Öğretmenevi üstü HAMUR / AĞRI - (0472) 451 21 14

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.