AĞRI HAMUR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAMUR'DA KARNE TÖRENİ YAPILDI.

HAMUR'DA KARNE TÖRENİ YAPILDI.

 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının 1. Döneminin sona ermesi dolayısıyla  Hamur'a bağlı Yukarı Gözlüce Öğretmen Burçin Özdemir ortaokulunda karne töreni yapıldı.

          Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından Okul Müdürü Rumeysa Yasemen TUTAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kaya KARAKOÇ ve Kaymakamımız Ali YILDIRIM  kısa birer konuşma yaptılar. Kaymakamımız Ali YILDIRIM konuşmasında öğrencilere; ''Tatilde bol bol dinlenmelerini, kitap okumayı ihmal etmemelerini ve kırık notlarını düzeltmek için gayret etmeleri gerektiği tavsiyesinde bulundu.'' Tayini çıkan öğretmenlere plaket takdim edildikten sonra sınıflara geçilerek öğrencilere karneleri dağıtıldı. Karne alan bütün öğrencilere kitap hediye edildi.

           Daha sonra Yukarı Gözlüce Öğretmen Burçin Özdemir İlkokuluna geçildi. Öğrencilere karneleri dağıtıldıktan sonra öğretmenlerle, öğretmenler odasında kısa bir sohbet yapan Kaymakamımız Ali YILDIRIM, öğretmenlere; ''Zor şartlar altında özveriyle, emek verdikleri için teşekkür etti.''

          

           Törene Hamur Kaymakamımız Ali YILDIRIM, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kaya KARAKOÇ, Yukarı Gözlüce Karakol Komutanı, Yukarı Gözlüce Öğretmen Burçin Özdemir Ortaokulu Müdürü Rumeysa Yasemen TUTAR, Yukarı Gözlüce Öğretmen Burçin Özdemir İlkokulu Müdürü Cüneyt YÜCE, köy muhtarı, veliler, idareciler, öğretmenler ile öğrenciler katıldılar.

25-01-202325-01-202325-01-202325-01-2023

Van Caddesi Öğretmenevi üstü HAMUR / AĞRI - (0472) 451 21 14

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.